تقریباً درمانی فناوری دانشگاه دانشگاه

تقریباً: درمانی فناوری دانشگاه دانشگاه حسن روحانی رییس جمهور خدمات درمانی درمان بیماری ها

احساس کردم که بوی اصلاح ز اوضاع دنیا می‌آید / روایت آشنا از نخستین نشست سه قوه

مشاور رییس جمهور با اشاره به نخستین نشست یکسان سه قوه، عزم مشترک، همدلی و همراهی را شاخصه مهم حاضران در این نشست توصیف کرد. روایت آشنا از ..

ادامه مطلب

ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ماند

علی ربیعی با رای نمایندگان مجلس در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ماندگار شد.علی ربیعی | وزیر تعاون | اخبار سیاسی و اجتماعی ربیعی وزیر تعاون، کار ..

ادامه مطلب

نوش‌دارو بعد از فوت , افشاگری‌های دیرهنگام عیه احمدی‌نژاد

منتظر افشاگری‌ زیاد علیه مرد رفته از پاستور باشیم؟ | حلقه حامیان احمدی‌نژاد خلوت‌تر شد  افشاگری های دیرهنگام عیه احمدی نژاد؛ نوش دارو بعد ..

ادامه مطلب

برخورد با تخلف باید با رعایت موازین شرعی و قانونی باشد / سخنگوی وزارت کشور

سخنگوی وزارت کشور تاکید کرد: برخورد با تخلف باید با رعایت موازین شرعی و قانونی باشد.  سخنگوی وزارت کشور: برخورد با تخلف باید با رعایت موازین ..

ادامه مطلب

اتفاقاتی که اخیرا افتاد، نشان‌دهنده نیاز به گفت‌وگوی ملی است / محمدعلی پورمختار

محمدعلی پورمختار، عضو فراکسیون ولایت تاکید کرد: اتفاقاتی که اخیرا در کشور افتاد این را نمایان‌تر کرد که به گفت‌وگوی ملی و وحدت نیاز هست. او اعتقاد است ک..

ادامه مطلب

روحانی، ناطق‌نوری و لاریجانی هم‌حزبی می‌شوند؟

علی مطهری راجع به بازگشت ناطق نوری به عرصه سیاست ضمن بافایده دانستن این امر گفت: این موارد فعلا «اگر» و گمانه‌زنی هست؛ با «اگر» نمی توان خیلی حرف زد. ..

ادامه مطلب

احمدی‌نژاد باید مراعات کند! / مولوی عبدالحمید

«نه آقای احمدی‌نژاد را باید جنبش کرد و نه آقای احمدی‌نژاد کسی را جنبش کند… به هر حال آقای احمدی‌نژاد هم باید مراعات کند. هیاهو و جنجال به راه اند..

ادامه مطلب

پیرترین پدر دنیا را بشناسید

به گزارش گروه تحریریه سایت، خیلی از مردان دنیا آرزو دارند فرزند دارشوند و فرزند خود را در کنار خود بزرگ کنند و با او به تفریحات سالم بپردازند و کارهای ..

ادامه مطلب

انتخابات، هدیه دنیای غرب نیست/ تحول بزرگی در نظام درمان کشور رخ داده است ، روحانی

رییس جمهور، هر روزی را که مقالات علمی و فناوری‌ها به نتیجه می رسد، روز افتخار ملی دانست و با تاکید بر اینکه هر روز ما باید روز افتخار ملت کشور عزیزمان ایران ب..

ادامه مطلب