تقریباً درمانی فناوری دانشگاه دانشگاه

تقریباً: درمانی فناوری دانشگاه دانشگاه حسن روحانی رییس جمهور خدمات درمانی درمان بیماری ها

عملکرد ما راجع به کودکان مهاجر بهتر از اوباما است / ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا در دفاع از عملکرد ضعیف دولتش در قبال کودکان مهاجر بازداشتی در مرزهای جنوبی ایالات متحده مدعی شد که اقداماتش “بسیار بهترR..

ادامه مطلب

پادشاه عربستان خواستار نشست چهارجانبه راجع به اردن شد

در پی اوج گرفتن اعتراض‌ها در اردن و هشدارهای امان به رهبران عرب حوزه خلیج فارس پادشاه عربستان خواستار برگزاری نشستی چهارجانبه مشمول بر عربستان، امارات، کوی..

ادامه مطلب

پوتین قانون مبارزه با تحریم‌های آمریکا را امضا کرد

ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه قانونی را امضا کرد که به وسیله نمایندگان مجلس جهت مقابله با تحریم‌های آمریکا علیه مسکو تصویب شده است بود. ..

ادامه مطلب

۴ کشته و ۲۰ زخمی ، حمله یک ماشین به عابران در «مونستر» آلمان

در پی حمله یک خودروی ون به حاضران در رستورانی در شهر «مونستر» آلمان، دستکم ۴ نفر کشته شده‌اند. حمله یک ماشین به عابران در «مونستر» آلمان/ ۴ کش..

ادامه مطلب

طرح ترامپ رام‌الله را شگفت زده و خشم آنها راجع به قدس را خاتمه می‌دهد / کاخ سفید

مسؤولان کاخ سفید مدعی شدند، طرح سازش میان تشکیلات خودگردان و اشغالگران که دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در حال تدوین آن هست، رام‌الله و دنیا عرب را شگفت زده ..

ادامه مطلب

داعش مسئولیت حمله «بروکسل» را برعهده گرفت

به گزارش مهر به نقل از رویترز، گروه تروریستی داعش مسئولیت حمله روز گذشته با سلاح سرد در بروکسل پایتخت بلژیک را برعهده گرفت. داعش مسئولیت حمل..

ادامه مطلب

ورود آوارگان به آلمان را محدود نمی‌کنیم / مرکل

صدراعظم آلمان در یک مصاحبه تلویزیونی درخواست‌ها جهت محدود کردن تعداد آوارگانی که به کشورش وارد می شوند را رد کرد.  مرکل: ورود آوارگان..

ادامه مطلب