تقریباً درمانی فناوری دانشگاه دانشگاه

تقریباً: درمانی فناوری دانشگاه دانشگاه حسن روحانی رییس جمهور خدمات درمانی درمان بیماری ها

ایرانی ها نماز باران خواندند، برف نصیب ارزش شد / گزارش نیویورک تایمز از حال و هوای ایران

طی روزهای گذشته بسیاری از مردم کشور عزیزمان ایران و به خصوص پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت بارش باران دعا می کردند ، بعضی از آن ها حتی به گزینه مهاجرت از کل..

ادامه مطلب

طارمی دروغ می‌گوید/ او فکر کرده دیگر به کشور عزیزمان ایران برنمی‌گردد؟ ، ترکاشوند

معاون سابق اقتصادی کلوب پرسپولیس می‌گوید برگزار نشدن نشست خبری علی اکبر طاهری به درخواست گرشاسبی بوده است.  ترکاشوند: طارمی دروغ می ..

ادامه مطلب

آیا به جوانان اجازه کار کردن نمی‌دهند؟ / نادر مشایخی

نادر مشایخی می‌گوید: می‌دانید چقدر جوان با حال داریم؟ یکی از آن‌ها قطعه‌ای نوشته بود که به نظر من می‌توانست در عالی ترین فستیوال‌های دنیا اجراء شود. آ..

ادامه مطلب

راننده بیل مکانیکی اتفاق انفجار گاز در اسلامشهر بازداشت شد

شهردار منطقه ۶ شهرک امام حسین(ع) اسلامشهر از بازداشت راننده بیل مکانیکی اتفاق انفجار گاز در این شهرک خبر داد. راننده بیل مکانیکی اتفاق انفجار ..

ادامه مطلب

جان بولتون خواستار عزم جدی آمریکا جهت نابودی جمهوری اسلامی شد

جان بولتون، سیاستمدار تندرو جمهوریخواه آمریکا در تازه ترین اظهار نظر خود که در روزنامه وال استریت ژورنال انتشار یافته از کاخ سفید خواسته است تا با عزم و اراده..

ادامه مطلب

دنیا در برابر آمریکا ایستادگی خواهد کرد / جک‌استراو

وزیر خارجه اسبق انگلیس تاکید کرد: اگر آمریکا به رویکرد امپریالیستی خود راجع به دنیا ادامه دهد دنیا در برابرش خواهد ایستاد. جک استراو: دنیا د..

ادامه مطلب

طرح ترامپ رام‌الله را شگفت زده و خشم آنها راجع به قدس را خاتمه می‌دهد / کاخ سفید

مسؤولان کاخ سفید مدعی شدند، طرح سازش میان تشکیلات خودگردان و اشغالگران که دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در حال تدوین آن هست، رام‌الله و دنیا عرب را شگفت زده ..

ادامه مطلب

الناز حبیبی برابر دوربین سریال «شبکه» قرار داده شد

تولید سریال «شبکه» به کارگردانی احمد معظمی با عنوان امنیت نرم و آسیب های اجتماعی همچنان در حال تولید است. الناز حبیبی برابر دوربین سریال «شبکه» قرار..

ادامه مطلب

دور از ارزش من است که جهت دریافت نقش وارد تناوب روابط شوم / حشمت آرمیده

حشمت آرمیده گفت: این روزها پیشنهاد بازی به من داده نمی شود. تنها یک پیشنهاد داشتم که قرار بود در شهر چابهار ساخته شود که به علت وحشت از هواپیما در آن ..

ادامه مطلب