تقریباً درمانی فناوری دانشگاه دانشگاه

تقریباً: درمانی فناوری دانشگاه دانشگاه حسن روحانی رییس جمهور خدمات درمانی درمان بیماری ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شهریار گزینه پرسپولیسی‌ها جهت جانشینی برانکو!

برانکو اعلام کرد با پرسپولیس فقط توافق کرده و هنوز قراردادی با این تیم به امضا نرسانده است.

شهریار گزینه پرسپولیسی‌ها جهت جانشینی برانکو!

شهریار گزینه پرسپولیسی ها جهت جانشینی برانکو!

عبارات مهم : توافق

برانکو اعلام کرد با پرسپولیس فقط توافق کرده و هنوز قراردادی با این تیم به امضا نرسانده است.

به گزارش خبرآنلاین، برانکو روز گذشته در مصاحبه ای اعلام کرد هنوز با پرسپولیس قراردادش را تمدید نکرده است و تنها با سرپرست این تیم به توافق رسیده هست. این خبر پرسپولیسی ها را دلواپس کرده و با اینکه نتیجه های خوبی با این مربی کروات در سال های اخیر گرفته اند، این احتمال را می دهند دیگر این مربی به علت محرومیت سرخ ها، هدایت این تیم را جهت فصل بعد بر عهده نگیرد. از کلوب پرسپولیس خبر می رسد آنها به دنبال آلترناتیو جهت برانکو می گردند.

شهریار گزینه پرسپولیسی‌ها جهت جانشینی برانکو!

گزینه مدیران پرسپولیس علی دایی هست. ولی علی دایی بی توجه به شایعات این روزها راجع به نزدیک شدن به پرسپولیس طی روزهای آینده جلسه مهمی با مدیرعامل کلوب سایپا خواهد داشت. انتشار اظهار نظر برانکو راجع به این که با پرسپولیس رسما قرارداد جدیدی امضا نکرده و آن چه بین او و گرشاسبی رد و بدل شده است یک توافق نامه بوده نگاه ها را به سمت علی دایی و احتمال حضور او در پرسپولیس برده است.

پرسپولیسی ها که تصور می کرند فصل بعد هم وظیفه سرمربی ارزش مشخص است و تمدید قرارداد با برانکو به امضا رسیده است حالا با این خبر مواجه شده است اند که قراردادی در کار نیست و فقط موافقت نامه بین طرفین رد و بدل شده است هست. در این شرایط بعضی احتمال می دهند در صورت عدم توافق نهایی برانکو با گرشاسبی، علی دایی که در سایپا نتیجه های خوبی گرفته کاندیدای شماره یک جانشینی برانکو در پرسپولیس باشد.

واژه های کلیدی: توافق | برانکو | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs