تقریباً درمانی فناوری دانشگاه دانشگاه

تقریباً: درمانی فناوری دانشگاه دانشگاه حسن روحانی رییس جمهور خدمات درمانی درمان بیماری ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جهت بارسلونا تونل افتخار نخواهیم زد / زیدان

سرمربی رئال مادرید اعلام کرد جهت بارسلونا در ال کلاسیکو تونل افتخار نخواهند زد.سرمربی | پیروزی | بارسلونا | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

جهت بارسلونا تونل افتخار نخواهیم زد / زیدان

زیدان: جهت بارسلونا تونل افتخار نخواهیم زد

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی رئال مادرید اعلام کرد جهت بارسلونا در ال کلاسیکو تونل افتخار نخواهند زد.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، رئال مادرید یک شنبه در هفته سی و ششم لالیگا به مصاف بارسلونا می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: تیم در شرایط خوبی قرار دارد. به اندازه کافی استراحت کردیم و جهت بازی فردا آماده هستیم. بازی را پیش رو داریم که سه امتیاز دارد و پیروزی یا شکست در این دیدار شرایط جدول را عوض کردن نخواهد داد. با این حال ما بازی خودمان را انجام خواهیم داد و به دنبال پیروزی هستیم. بازیکنان زیادی جهت جایگزین کردن داریم که این قضیه از همه مهم تر هست.

جهت بارسلونا تونل افتخار نخواهیم زد / زیدان

سرمربی رئال مادرید راجع به کمک داوری به تیمش در لیگ قهرمانان اروپا اظهار کرد: من نمی خواهم خود را وارد این جریان کنم. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که تمام این ماجرا نادرست هست. به خاطر عملکردمان از شروع فصل شایسته حضور در فینال بودیم. بازی های سخت را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. نمی خواهم وارد مساله داوری شوم چون با صحبت های من چیزی عوض نخواهد شد. از همه مهم تر ارزشمند دانستن عملکردمان هست. ما در زمین جنگیدیم، دویدیم و … تا بتوانیم از سد پاری سن ژرمن، یوونتوس و بایرن عبور کنیم.

سرمربی فرانسوی افزود: به فکر ضرب دیدگی بازیکنان نیستم و به خاطر این مساله مانع حضور بعضی از بازیکنان در ال کلاسیکو نخواهد شد. ما فردا باید یک بازی انجام دهیم و مانند هر لحظه به میدان خواهیم رفت. با بازیکنانی که در اختیار داریم تمام تلاشمان را جهت پیروزی خواهیم کرد. تنها نباید از بازیکنانی بهره ببریم که ۱۰۰ درصد آماده نیستند.

سرمربی رئال مادرید اعلام کرد جهت بارسلونا در ال کلاسیکو تونل افتخار نخواهند زد.سرمربی | پیروزی | بارسلونا | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

او در ادامه اظهار کرد: لالیگا جهت ما یک شکست محسوب نمی شود و ما تنها در شروع فصل خوب کار نکردیم. در انتهای فصل بهتر کار کردیم. هنوز چهار بازی تا آخر وقت داریم و می خواهیم به عالی ترین نحو آنها را به آخر برسانیم. قصد داریم در بالاترین رتبه ممکن در جدول به کار خود آخر دهیم. برابر بارسلونا با انگیزه بالایی بازی خواهیم کرد و اخیرا در نوکمپ نتیجه های خوبی کسب کردیم.

زیدان راجع به آندرس اینیستا گفت: برنامه خاصی جهت او نداریم. من در روز دیگری گفتم که او را تحسین می کنم ولی اینیستا بازیکن ما نیست. کاری که اینیستا به عنوان بازیکن انجام داد را همه از آن آگاه هستند. به همین خاطر تنها به او سلام می رسانم و تبریک می گویم. همچنین برایش در آینده آرزوی موفقیت می کنم.

سرمربی رئال مادرید در رابطه با تونل افتخار جهت بارسلونا در دیدار فردا اظهار کرد: من تصمیم نگرفتم که تونل افتخار نداشته باشیم. بعد از جام جهانی کلوب ها جهت آنها اهمیت نداشت که تونل افتخار برایمان تشکیل دهند. بعضی از آنها معتقدند که در این مسابقه ها حضور نداشتند ولی این دروغ هست. جهت حضور در جام جهانی کلوب ها باید قهرمان لیگ قهرمانان شوید و در این بازی ها همه حضور داشتند. آنها جهت ما تونل افتخار نزدند. ما هم این کار را انجام نخواهیم داد چون آنها این کار را نکردند. با این حال به کاری که بارسلونا در لالیگا انجام داد احترام می گذارم. فتح این مسابقه ها سخت هست. به بارسلونا تبریک می گویم.

جهت بارسلونا تونل افتخار نخواهیم زد / زیدان

واژه های کلیدی: سرمربی | پیروزی | بارسلونا | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs